Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^

Join the forum, it's quick and easy

Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^
Death Note Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Komentari o Light-u

+31
suzana97
Bernkastel
Dylis
MiLcY
~Evil Mastermind~
Elverith
Keehl
Caramell_Glitter_Chaos
Rai no Kizuna
A
*mia*loves*N*
♥Bloody Rose♥
Yagami Light
Fingolfin
MISA-MISA CHAN AMANE
Kira-sama
Kenshin Himura
air-man
DoktorkaZaLjubav
toma-kun
near
Princess []f Crime
Light
Kira
love4light
Swapking
Lena
Tia
Naomi
Light's Girlfriend
Lawliet<3
35 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 7]

1Komentari o Light-u - Page 3 Empty Komentari o Light-u Pet Jul 17, 2009 10:46 am

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

First topic message reminder :

Ovde cemo pisati o Light-u



Poslednji izmenio Misa dana Pet Jul 17, 2009 4:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

http://deathnotethebest.forumsr.net

51Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Ned Nov 08, 2009 3:56 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Yay!I agree XD

52Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Ned Nov 08, 2009 7:34 pm

Yagami Light

Yagami Light
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Light je obilježje savršenstva, on je tijekom cijelog animea uvijek prvi i najbolji i najpametniji da bi ga na kraju osramotili...... To je stvarno žalosno..... Sad
I meni je on najdraži anime lik ikada.....

53Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Ned Nov 08, 2009 7:37 pm

Yagami Light

Yagami Light
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

dff12 dff12 dff12 dff12 dff12 dff12 dff12dff12dff12dff12dff12dff12dff12dff12dff12dff12dff12dff12dff12dff12dff12dff12dff12dff12dff12

54Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Ned Nov 08, 2009 9:08 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Meni je drugi najbolji anime lik(prvi je moja ljubav,Kuchiki Byakuya iz Bleacha).

55Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Pon Nov 09, 2009 1:51 pm

♥Bloody Rose♥

♥Bloody Rose♥
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Bio mi je fav...sad je samo simpatican.....

56Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Sre Nov 11, 2009 10:16 pm

*mia*loves*N*

*mia*loves*N*
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

po meni je on cit primer sta moze moc da ucini sa covekom....

57Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Sre Nov 11, 2009 11:54 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Imam osecaj da mislis u negativnom smislu,zar ne?

58Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Čet Nov 12, 2009 3:47 pm

*mia*loves*N*

*mia*loves*N*
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

pa narvno da tako mislim....on je nacisto poludeo na kraju....

59Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Pet Nov 13, 2009 4:57 pm

Gost

Anonymous
Gost

Aha...but in the end it doesn`t ewen meter...He had to fall to lose it all...but in the end it doesnt ewen meter...Misa put her trust in Light pushed as far as she can go...And 4 all this there`s only one thing,Light,you should know...
Wolim owo da radim!!!!Inace owo mi e omiljena pesma...Samo sam malo izmenila text...XDDD

60Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Pet Nov 13, 2009 5:38 pm

*mia*loves*N*

*mia*loves*N*
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

bas je cool...

61Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Pet Nov 13, 2009 11:46 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Vidim,jeste cool.Bas sad slusam Linkin Park XD
Inace,Light je awesome(da ne skrenem totalno sa teme) XD

62Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Sub Nov 14, 2009 4:40 pm

Gost

Anonymous
Gost

Dja ti se?XDDDD

63Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Sub Nov 14, 2009 5:04 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Aham Very Happy

64Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Sub Nov 14, 2009 5:34 pm

Gost

Anonymous
Gost

Hwala,hwala...Smislicu ja jos nesto...Samo mi dajte malo wremena... Smile

65Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Uto Dec 29, 2009 3:54 pm

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

Light je ok lik ne svidja mi se ali kako kome niko nije isti

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

66Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Sre Dec 30, 2009 11:39 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Ni ja ga baš ne volim.....

67Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Čet Dec 31, 2009 4:24 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Ni ja,nije da ga mrzim ali nisam neki fan....

http://deathnotethebest.forumsr.net

68Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Čet Dec 31, 2009 6:50 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

E baš tako Smile

69Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Sub Jan 02, 2010 6:20 pm

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

tacno tako

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

70Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Uto Jan 19, 2010 11:16 am

Caramell_Glitter_Chaos

Caramell_Glitter_Chaos
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Ja ga bash ne volim. Ruzan mi je i ne znam, ne volim ga mnogo

71Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Uto Jan 19, 2010 12:52 pm

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

to carice

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

72Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Uto Jan 19, 2010 2:56 pm

Keehl

Keehl
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

Meni on najgori lik... Ali ipak, najduhovitiji... Pazite ovaj citat (kad su ga provalili) :

Light: "Teeheeheehe Teeheeeheeeheehee Teeheeheehee MWUHAHAHAHAHAHAHAHAH AAAHHHHAAHAAAHAAAHAAAHAAAHAA EEEHEEHEEHE eeeheeheehee hee heeheehee...yes, I am Kira!"

I dalje se kidam od smeha svaki put kada ga pročitam! lol!

73Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Uto Jan 19, 2010 6:47 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Ni ja ga ne volim ali ga ni ne mrzim,ako bih već morala birati on mi je najgori lik....prosto nemam komentar na njega....samo mi je dao ideju ono za kvaku i papirić XD da znam ko mi ulazi u sobu dok ja nisam tu XD XD

74Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Uto Jan 19, 2010 6:55 pm

Keehl

Keehl
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

Dobra je ideja i ono za fioku! Very Happy

75Komentari o Light-u - Page 3 Empty Re: Komentari o Light-u Sre Jan 20, 2010 12:15 am

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

uf ja bih takvu fioku i ja radim ono sa papiricem alli bezvredno jer mi svaki sekund ulaze ali ja stavljam selotejp na fioke pa ako nije lepo namesten ja znam da mi ih neko otvarao

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu